Na Slovensku ožije legendárna skupina Queen! Fanúšikovia Freddieho Mercuryho si všetky jeho megahity zaspievajú na unikátnej show KILLER QUEEN, ktorá na budúci rok v máji dorazí priamo z Londýna! Najznámejšia celosvetovo uznávaná show ako pocta Freddiemu Mercurymu a Queenu zavíta do Bratislavy, Terchovej a Košíc. Známe hity vrátane A Kind Of Magic, I Want to Break Free, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga či The Show Must Go On zaznejú v podaní skvelého speváka Patricka Meyersa!  

Freddie Mercury bol showman každou bunkou a majiteľ jedného z najväčších hlasov v histórii populárnej hudby. Začiatkom 70. rokov vytvoril spolu s gitaristom Brianom Mayom, bubeníkom Rogerom Taylorom a basgitaristom Johnom Deaconom kvarteto Queen považované rockovým svetom dodnes za jednu z najkvalitnejších zostáv. Britská formácia žiarila dve desaťročia na špičke svetového rocku s hitmi ako Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We Will Rock You, Radio Ga Ga alebo I Want It All. Nestárnuce megahity teraz môžu zažiť slovenskí fanúšikovia naživo! Na Slovensko zavíta KILLER QUEEN - najznámejšia a celosvetovo uznávaná show a pocta Freddiemu Mercurymu a skupine Queen.

“KILLER QUEEN je jedinečná príležitosť pripomenúť si geniálneho speváka Freddieho Mercury a zažiť neopakovateľnú atmosféru koncertov Queen. Show je skvelým darčekom pod stromček, pretože najlepším darčekom pre každého hudobného fanúšika je práve koncert,” konštatuje Marek Vozár, konateľ agentúry tvojaSHOW.

Band. V ďalších rokoch kapela dobyla pódia po celej Európe a USA, a to vrátane veľkých sál a štadiónov. V roku 2019 bolo ich turné naprieč Spojenými štátmi dokonca beznádejne vypredané. V decembri Formácia KILLER QUEEN vznikla v júni 1993 a už v nasledujúcich dvoch rokoch získala masovú popularitu v domovskej Británii. V roku 1999 skupinu ocenili ako Worldwide Best Tribute toho roku  navštívili v rámci európskeho turné i Bratislavu, kam sa na budúci rok vrátia. Nenechajte si ujsť megahity skupiny Queen v podaní KILLER QUEEN a speváka Patricka Meyersa v Bratislave, Terchovej a v Košiciach. 

Vstupenky si môžete kúpiť tu https://www.ticketportal.sk/event/KILLER-QUEEN-A-tribute-to-Freddie-Mercury-and-QUEEN?idpartner=756