I am skilled in project management and enjoy bringing new products to market

Experience

Rebecca Norris is a full-time freelance writer living in the DC metro area who has worked in beauty editorial for seven years. Previously, she was the Beauty Editor for Brit + Co. She joined the Byrdie team as a nail expert in 2019 and contributes to a number of lifestyle publications. She is a graduate of George Mason University. There, she earned her B.A. in Media: Production, Consumption, and Critique, along with a minor in Electronic Journalism.

Education

Rebecca graduated from George Mason University with a B.A. in Media: Production, Consumption, and Critique, along with a minor in Electronic Journalism.

Moderátor

Moje meno Marek Láska ma sprevádza životom a hudbou celý môj život.

Niečo o mne

Ako 14 ročný som prvý krát privoňal k hudbe a diskotékam, čo v tej dobe bol velký problém. Nebol prístup k zahraničnej hudbe a hlavne nebola taká špičková technika ako v súčasnosti. Aj tak mi to učarovalo a zamiloval som sa do diskoték.
Nosenie aparatúry bol začiatok a potom postupné hranie na akciách zo staršími DJs od ktorých som sa veľa naučil. Hral som videodiskotéky, užil som si čaro kaziet a v 18-tich som sa dopracoval k svojim prvým gramafónom Technics.
Tak začala naplno moja kariéra Dj-a, ktorá trvá až do súčasnosti, čo je viac 28 rokov. Za túto dobu som odohral a odmoderoval viac 2000 rôznych akcií, či už diskoték, svadieb, firemných eventov a festivalov. Môj vnútorný pocit ma vždy viedol ku kvalitnej hudbe spojenej z moderovanou diskotékou, čo má aj v súčasnosti svoje neskutočné čaro. Komunikácia s publikom je veľká devíza v dobe keď sa väčšina DJs sa hrá na clubových a popritom hrajú komerčné akcie. Práve v tom sú moje párty iné.
Snažím sa komunikovať a zapojiť ľudí do párty, čo má veľmi v pozitívne ohlasy. V roku 2016 som si splnil svoj veľký sen a zrealizoval som jedinečný projekt internetového rádia na Slovensku.
FIT Family RADIO je moja veľká výzva a aj profesná škola, lebo Dj-ing je iný level, ako moderátor a redaktor v rádiu. Sú to dva rozdielne svety.
Svoje skúsenosti z Dj-ingu a moderátorstva tak využívam nielen za mikrofónom v štúdiu, ale aj vo vlastnom programe DISCO TOUR FIT Family RADIA, kde hrám a moderujem ako Marek liebe Láska. Táto párty je pre všetky vekové kategórie. Je to zábava bez hraníc na Vašej oslave,svadbe, klube, firemnej akcii, alebo festivale.

Zaži aj ty svoju zábavu bez hraníc.

Hosť

Zakladateľ, Kluby Prežitia

Hosť

Pracujem s kusmi dreva, ktoré sú nedokonalé. A takými ich aj nechávam. Majú svoju dušu, ktorú sa snažím pozdvihnúť, zvýrazniť.

Moje skúsenosti

Každý kus som vytvarovala, upravila, vybrúsila, ošetrila. Žiaden nevyrobil stroj ani nevypadol z formy. Preto nie sú ideálne a symetrické. Sú organické, nedokonalé a hlavne ľudské…

Čo robím?

Moje dielka z keramiky sú inšpirované tiež drevom. Kruhy, špirály a organickosť. Môj život s umením mi dáva zmysel. A všetky moje rozhodnutia na križovatkách života ma priviedli od môjho technického zamestnania až ku práci alebo skôr k vášni, ktorá ma napĺňa.

Hosť

Volám sa Peter Paľko, som spoločníkom vo firme SGS Zvolen s.r.o.. V geodézií pracujem 21 rokov.

Moje skúsenosti

Riadim sa heslom “Kvalita znamená robiť to dobre, aj keď sa nikto nepozerá.” Henry Ford

Moderátor

Ahojte, moje meno je Lea. A verte mi, som bláznivo zamilovaná do hudby.

Čo pre mňa znamená FIT Family RADIO?

Rádio pre mňa znamená veľa kreatívnej činnosti, vstávanie o 4:20, zvuk kávovaru za prítomnosti skvelej hudby, zábavy a hlavne prostredie úžasných ľudí. Som šťastná a vďačná, že môžem byť súčasťou Fit Family Rádia a robiť vám radosť prostredníctvom skvelej hudby a relácií.

Kouč, lektor, hlava kaviarne Café Džezva.

Čo robím?

Rada robím veci inak. Efektívne, precízne ale hlavne srdcom. Do všetkého čoho sa pustím, idem s maximálnym nasadením, energiou a chuťou tvoriť a pomáhať. Tak vznikla aj vízia externej asistentky.

Motivácia

Milujem spoluprácu, tvorivosť, radosť a hravosť. Preto som jedným zo zakladajúcich členov Klubu Džezva a každé dva týždne vás budem s láskou, hrdosťou a cťou hostiť v našich priestoroch.

Hosť

Kouč, lektor, hlava kaviarne Café Džezva.

Čo robím?

Rada robím veci inak. Efektívne, precízne ale hlavne srdcom. Do všetkého čoho sa pustím, idem s maximálnym nasadením, energiou a chuťou tvoriť a pomáhať. Tak vznikla aj vízia externej asistentky.

Moja práca

S prácou asistentky mám dlhoročné skúsenosti a prax. Ale ako sa hovorí človek sa učí a vzdeláva celý život a týmto heslom sa riadim aj ja. Viem, aké dôležité je pre klientov ísť s dobou, novými trendmi, mať prehľad a vedieť promptne reagovať, preto vzdelávanie sa beriem ako svoju prioritu.
Nechcem pracovať pre všetkých, ale chcem pracovať pre tých správnych klientov, s ktorými budem na rovnakej vlne.