Nechajte sa vtiahnuť do našej novej rádiovej relácie  INFO TRÚBA, kde prinášame najčerstvejšie novinky o udalostiach a kultúrnych podujatiach z vášho regiónu !

Pridajte sa k nám na hodinu plnú  pozvánok, informácii  a samozrejme skvelej hudby .

Kedy? Každú nedeľu v relácii  FRESH-mix  o 17:00

Kde? Vo vašom mobile, pc, appke, či na webe 

Máte TIP na podujatie ?

Pošlite nám správu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  alebo na whatsapp +421 915 64 24 36  a staňte sa súčasťou nášho programu, ktorá Vám prinesie informácie z prvej ruky o tom, čo sa deje, kam sa oplatí ísť a čo rozhodne nevynechať.

INFO TRÚBA - vytrúbte do sveta, čo sa deje okolo Vás !

Pozn. / Pozvánky na udalosti zasielané od poslucháčov budú promované len ústne moderátorom počas LIVE vysielania a zverejnený bude len názov udalosti , čas a miesto. Poradie odvysielania pozvanok je výhradne v réžii moderátora a nevzniká mu žiadne právo promovania. V prípade dopytu o promo a zverejnenie organizátora udalosti , vrátane zdieľania plagátu na našich soc.sieťach, alebo web.stránke, je táto služba spoplatnená podľa cenníka FFR. V prípade záujmu kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.