PRENGO CUP je každoročný turnaj v malom futbale, ktorý sa koná každoročne v Trnave . Cieľom turnaja je nielen súťažiť o víťazstvo, ale aj spájať mladých ľudí, motivovať ich k fyzickej aktivite a podporovať tímovú spoluprácu. Každý rok sa na turnaji stretávajú tímy mužov aj žien  z rôznych  kútov Slovenska, aby si zmerali sily na zelenom trávniku.

Chlapci si obujú  kopačky, navlečú dresy a postavia sa na futbalové ihrisko, aby sa zúčastnili tohto prestížneho turnaja pod záštitou FIT Family RADIA. 

Tím FFR, zložený z posluchačov nášho rádia  sa s veľkým entuziazmom pripravuje na svoju účasť. Členovia tímu sa poznajú nielen z étera radia ale spolupracujú aj mimo neho.  Teraz budú musieť preukázať svoju súhru a stratégiu na ihrisku. Kapitán tímu, Kristián Štěpaník, zdôrazňuje, že hoci sa futbalom neživia profesionálne, ich odhodlanie a tímový duch ich môžu doviesť ďaleko.

„Tak ako je rádiové vysielanie  založené na spolupráci a komunikácii,  presne to isté budeme aplikovať aj na ihrisku. Nejde len o výhru, ale o to, aby sme si turnaj užili a posilnili naše priateľstvá,“ hovorí Kristián  Do turnaja sme  pripravený dať všetko!

Ich účasť na PRENGO CUP je dôkazom, že spojenie, motivácia a tímový duch sú hodnoty, ktoré presahujú hranice rádia.                                                          Držíme im palce a veríme, že na ihrisku sa im bude dariť. 

Spájame, motivujeme a tešíme sa na fantastické futbalové zápasy!

Chcete podporiť náš futbalový team? Staňte sa jeho sponzorom.                                                                                                                                                      Finančnú podporu môžete zaslať na učet FFC: SK12 0900 0000 0050 8127 6887 , pozn. Prengo cup dar

Sponzori budú verejne označený na web.stránke a soc.sieťach FIT Family RADIO  - Ďakujeme za podporu .