JUBOX párty: Nezabudnuteľné zážitky so zvukom tvojich obľúbených pesničiek.

Víkendové noci, oslavy narodenín, alebo jednoducho spoločné chvíle s priateľmi - každá z týchto udalostí je obohatená hudbou. A čo by mohlo byť lepšie ako mať možnosť počúvať presne tie pesničky, ktoré milujete? To je presne to, čo prináša koncept JUBOX párty.

Vynára sa otázka: Čo je vlastne JUBOX? Ide o revolučný zážitok, kde si poslucháči môžu vytvoriť vlastný playlist so svojimi obľúbenými pesničkami .      Či už sú to klasické songy, najnovšie hity, alebo skryté poklady, všetko je vo vašich rukách. 

JUBOX párty sa stala synonymom nezabudnuteľných zážitkov, pretože teraz ju môžete mať na dosah ruky kedykoľvek. Tento koncept prispieva k atmosfére spoločenstva a zvyšuje úroveň zábavy na každej akcii.

Navyše, JUBOX párty nie je len o hudbe.  Je to nový spôsob, ako zažiť hudobné podujatie,  ktoré si rýchlo získava popularitu nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj medzi rôznymi vekovými skupinami. Jeho pružnosť a prispôsobivosť ho robia ideálnym riešením pre rôzne druhy podujatí - od rodinných osláv po firemné večierky.

Takže či už plánujete oslavu narodenín, firemnú udalosť, alebo jednoducho chcete spraviť víkendovú párty s priateľmi nezabudnuteľnou, nezabudnite na JUBOX párty s nami. 

,,S hudbou, ktorú milujete a zábavou, ktorá nekončí, je to recept na skvelý večer plný spomienok. :-)

No kto by nechcel potešiť seba, alebo svojich blízkych pesničkou s venovaním v rádiu?  U nás tak môžeš urobiť a pritom stačí tak málo.

Napíš, alebo nahraj hlasovú správu / max.25 sek/  na whatsApp  FFR +421 915 64 24 36  a moderátor v LIVE  vysielaní sa postará o jej prečítanie, či pustenie priamo do éteru rádia .

Nič nie je krajšie ako pozdraviť svoju rodinu , či priateľov nech sú kdekoľvek vo svete :-)  

Všetko má aj svoje pravidlá. Pesničky vyberá moderátor v zavislosti ich prijímania a to v poradí : 1. whatsApp, 2. Fb mesenger FFR a o jej nasadení rozhoduje  výhradne moderátor počas vysielania. Pesničku si nemožno vynútiť  správami, neposielajte správy na emaily, tie  nie sú určené pre moderátora do študia, ani na sukromný  mesenger moderátora a preto im nebude vyhovené. Počas vysielania je možné splniť cca 40 hudobných želaní, správ a želaní však chodí omnoho viac. Nie je preto v našich silách všetkým odpísať, berte to s rešpektom.  Samozrejme prednosť majú poslucháči, ktorí podporujú naše vysielanie. 

Relácia JUBOX  nie je financovaná zo žiadnych štátnych príspevkov, ani fondov EU, preto ak sa Vám páči, využili ste jej služby a urobila Vám pesnička radosť podporte jej chod a rast  jednorázovo, alebo pravidelne na účet neziskovej organizácie                                                                                                  OZ FIT Family CLUB č. SK12 0900 0000 0050 8127 6887 , pozn. dar.                         

ĎAKUJEME.