Festival ROCK POD KAMEŇOM, prichádza so skvelou správou! Konať sa bude tradične ako každý rok na Sninských rybníkoch v dňoch 27. – 30. júna, kedy areál rozozvučí najlepšia metalová a rocková muzika. 

Do začiatku tejto kultovej oslavy ostávajú už iba necelé tri týždne!

Festival na poslednú chvíľu posilňuje line-upo kapelu PhilaCambella – dlhoročného člena a gitaristu Motörhead názvom PhilCampbell and the BastardSons!„Finálny festivalový line-up sme mali uzavretý už približne v marci a považovali sme ho za definitívny. Napriek veľkému záujmu zahraničných interpretov o poskytnutie priestoruzahrať si v Snine, sme boli nútení už ďalšie kapely odmietať. Udalosti,ohľadom rušenia vystúpení viacerých kapiel na žánrovo podobne zameranom festivale, ktoré sa udiali v priebehu posledných dvoch týždňov na Slovenskuvšak začali mať rýchly spád a rozhodli sme sa preto okamžite konať“hovorí hlavný organizátor Michal Latta.„Nesmierne si vážime všetkých rockových fanúšikov na Slovensku. Avšak ich trpké sklamanie z neočakávaného rušenia týchto koncertov nás nenechalo chladnými!Zapracovali sme rýchlosťou svetla a podarilo sa nám uzavrieť dohodus hviezdou ohromného kalibru, akou PhilCambell bezpochyby je.Návštevníci tohtoročného ROCKU POD KAMEŇOM tak od nás, za svoju oddanosť a podporu nášho festivalu,dostanú ďalší ohromný hudobný darček“ dodáva Michal.

Dokopy sa tak na Sninských rybníkoch počas štyroch dní predstaví rekordných 60 účinkujúcich z 13 krajín celého sveta.  Medzi najväčšie lákadlá určite patria HAMMERFALL (SE), SODOM (DE), MASTERPLAN (DE), VISIONS OF ATLANTIS (AT), ELEINE (SE), NANOWAR OF STEEL (IT), INFECTED RAIN (MD), KONTRUST (AT) a nespočetné množstvo ďalších zahraničných mien.

Svoje silné zastúpenie bude mať i slovenská a česká hudobná scéna, ktorá ponúkne to najlepšie! Tešiť sa môžete na kapely ako TUBLATANKA, ALKEHOL, TORR, CITRON, INEKAFE, GLOOM, KONFLIKT, BREAKING THE TAROT, SLOBODNÁ EUROPA, HEĽENINE OČI a mnoho iných. „Undergroundovo“ orientovaní nadšenci si na festivalom druhom stejdži môžu vychutnať DEPRESY, BLOODY REDEMPTION, MINNOR, WIND DOWN (PL), ARCHAIC (HU), ANTARES, ACE KOOL (MX), TARTAROS (CZ) a iné zvučné esá z tuzemského podsvetia.

Vstupenky sú dostupné na oficiálnej stránke festivalu a v sieťach Ticketlive a Ticketportal. Momentálne sú v predaji aj cenovo zvýhodnené ponuky. V prípade, že sa nemôžete zúčastniť celého festivalu ponúka ROCK POD KAMEŇOM limitovanú edíciu jednodňových vstupeniek.

Vstupenky:
https://www.rockpodkamenom.sk/obchod
https://www.ticketlive.sk/sk/event/rock-pod-kamenom-2024
https://www.ticketportal.sk/event/Rock-pod-kamenom-2024?idpartner=576

Zdroj: Peter Pilnik – PR manažment RPK