FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Žijeme športom

Written by on 17. januára 2023

Buď FIT telom aj dušou 🙂 

Naši  mladí ,,familkáči“ sa spojili a náš slogan zobrali doslovne. Nielen, že počúvajú tú najlepšiu muziku, vďaka čomu sú pozitívne naladení, ale dali dokopy futbalový team. FIT dušou a telom sa naplnilo.

Chlapci v zložení : Dávid Alštock , Martin Barcaj, Tomáš Meszároš, Richard Olšiak, Kevin Oláh, Jakub Kminiak, Patrik Suja, Tomáš Rác, Richard Šága, Adam Beľa, Gergély Kelemen a Kristián Štěpaník  sa už 2 roky zúčastňujú PRENGO CUP Trnava a teraz nastúpili na domácej pôde v súťaži Mestskej futsalovej ligy SPOOL a.s. Lučenec.

Chlapci napriek tomu , že nikdy spolu netrénovali spojili všetky sily a ich tímová hra obsadila v kategórii POHÁR mesta Lučenec krásne 3.miesto – BLAHOŽELÁME

Celý priebeh a výsledky  sú na off.stránke mesta Lučenec : https://www.facebook.com/www.lucenec.sk/posts/5809196422481088

,,Familkovo“  je jedna rodina 🙂

Spájame a podporujeme sa navzájom.  Súťažíme iba na ihrisku,  v súkromí sú z nás priatelia “ zhodli sa kapitáni teamov FFR  Tomáš Meszároš a kapitán  The Last Dance – Ruscona, ktorý obsadili  2.miesto  -Ľuboš Sihelský.  Všetci hráči  prišli po vyhodnotení rovno do štúdia FIT Family RADIO, kde ich čakalo pohostenie.

ĎAKUJEME  Vám chlapci  za účasť a krásnu reprezentáciu.  BACHTALE  🙂 


Continue reading