FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Vaše potreby pod jednou strechou .

Written by on 8. decembra 2021

FIN 4 YOU  – učíme  ľudí rozumieť finančným produktom.

Vedeli ste, že až 9 z 10 zmlúv nezodpovedá skutočným potrebám klientov ? Mnohí ľudia navyše zmluvám vôbec nerozumejú. Spoločnosť  FIN4YOU  zvolila diametrálne odlišný prístup . Zároveň naša spolupráca nie je jednorazová a nekončí po uzatvorení zmluvy, ale s klientami spolupracujeme počas celej doby trvania finančných produktov, čím vytvárame jedinečný servis. 

Našou prioritou je klient a jeho skutočné potreby. Chceme, aby ľudia dostávali presné informácie. Sme objektívni finanční sprostredkovatelia v pravom slova zmysle. 

Naši produktoví špecialisti sú profesionálmi vo svojom obore a všetci spĺňajú prísne normy vzdelávania – absolvovali vysoký stupeň vzdelávania v Národnej Banke Slovenska.  

Svojich sprostredkovateľov vychovávame v mene čestnosti, presnosti, dôslednosti, ľudskosti, pokory, profesionality, morálky, etiky a slušného chovania. Na to dohliada Coach spoločnosti, ktorý nás neustále vzdeláva a posúva naše know-how. 

Spoločne sa staráme o to, aby sme našim klientom zaistili tie najvhodnejšie finančné produkty pre každodenný život, ktoré hľadajú. Aj preto si už viac rokov udržujeme post jednotky v rodinách, pre ktoré sme spoľahlivým a dlhodobým partnerom, ktorému dôverujú.

Využívať naše služby môžu aj poslucháči ,, familkova 🙂   Tvoríme spolu jednu rodinu 🙂

http://www.fin4you.eu/sk/ 


Continue reading

Next post

Na Vianoce


Thumbnail
Previous post

OUR NEW STUDIO


Thumbnail