FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Staň sa hviezdou regiónu

Written by on 24. novembra 2022

V súčasnosti neexistuje priestor pre mladých, aby realizovali svoje ciele a rozvíjali sa v tom, čo potrebujú, svojím tempom.

OU Podnikavci Novohradu pod vedením Ing.Janett Horstmann od roku 2019 naplno pracuje na tom, aby dokázala úspešne vytvoriť moderný priestor pre mladých, kde by svoj čas dokázali tráviť produktívne, no najmä, aby sa ďalej rozvíjali vo svojom osobnostnom a profesijnom raste.

A tam vyrástol projekt  Staň sa hviezdou regiónu .Projekt bol plánovaný pre 30 mladých, ktorí sa zúčastnia celkovo 10 workshopov (každý s 2 lektormi) obsahovo zameranými na ich osobnostný a profesijný rozvoj
prepojením jednotlivých účastníkov a účastníčiek medzi sebou a medzi ostatnými organizáciami sa posilní medzisektorová spolupráca a zvýši sa  angažovanosť mladých v miestnych komunitách.

LIVE v štúdiu nám o nej porozprávali aj zainteresovaný študenti :https://www.youtube.com/watch?v=9MTkJdKqucI

…  vyvrcholením  projektu, v rámci ktorého sme rozvíjali mediálne zručnosti u mladých ľudí je záverečná  Konferencia , ktorá bude dňa 29.11.2022 v čase od 9:00 – 15:00 hod. na Radnici mesta Lučenec.

V rámci bohatého programu, v ktorom sa predstavia účastníci projektu, ale aj iní šikovní inšpiratívni mladí ľudia zo Slovenska, privítame aj mládežníckeho delegáta OSN a pozrieme sa aj na potreby trhu práce z pohľadu personálnej a marketingovej agentúry. Pre organizácie a inštitúcie pracujúce s mládežou bude zaujímavý okrem sieťovania aj blok o možnostiach financovania projektov pre deti a mládež.

Táto konferencia je jedinečná svojím obsahom, poslaním, aj tým, že ju spolu s nami tvoria a organizujú mladí ľudia z nášho regiónu. Našou víziou bolo vytvoriť jedinečné podujatie, ktoré by pomohlo prepojiť komunitu mladých ľudí u nás, ale aj v rámci Slovenska, inšpirovalo by ich a otvorilo možnosti, vďaka ktorým by mohli realizovať svoje sny, vízie, túžby, s podporou ľudí a inštitúcií, ktoré sa mládežou a prácou s touto komunitou zaoberajú. Je to pre nás veľmi vzácna možnosť, ako povzbudiť, odovzdať zmysel, víziu a  podporu ľuďom, ktorí tvoria budúcnosť nášho regiónu. Zlatou bodkou na záver bude koncert  speváka SUVERENO.

Spájajme a podporujme to, čo vedie k vzájomnej prosperite.


Continue reading

Next post

Je to tu !


Thumbnail
Previous post

Buď pripravený


Thumbnail