FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Si to TY ?

Written by on 31. augusta 2021

Buď  zmenou , ktorú chce vidieť  svet.“

Zmyslom nášho internetového rádia je spájať  a meniť svet k lepšiemu . Sme hrdí na to, že sa nám za  4 roky podarilo vybudovať rádio, ktoré oslovuje ľudí na celom svete. Počúvajú nás ľudia mladí i starší, nielen na Slovensku, ale aj  v okolitých krajinách sveta , všade kde žijú naši rodáci .  Naši poslucháči nás oslovujú „Familkovo – rádio bez hraníc“.  Sme výnimoční v tom, že sa venujeme len pozitívnym správam, radi ľudí povzbudzujeme,  motivujeme , informujeme a spájame , baví nás robiť im radosť.

Náš najnovší úspech je, že sme sa zaradili medzi  10 najpočúvanejších rádií na Slovensku na platforme RadiaSK a 7 v poradí  v mobilnej aplikácii SK RADIO  ako jediné komerčné internetové rádio.

Naše rádio ponúka poslucháčom samú dobrú muziku a nielen to. Prinášame rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, rozprávame príbehy, ktoré píše sám život a podporujeme šikovných a kreatívnych ľudí, mladých hudobníkov a spevákov , ktorí tu žijú medzi nami. A chceme dať vedieť o mnohých ďalších. Práve preto potrebujeme pomôcť s obchodom. Práve preto hľadáme možno práve Teba , aby si nám pomohol v teréne šíriť dobré meno nášho rádia a ponúkal marketingové služby našim zákazníkom.

Hľadáme obchodného reprezentanta.

Musí byť človekom,  ktorý sa rád stretáva s ľuďmi a ešte radšej s nimi profesionálne komunikuje. Hľadáme partnera pre naše rádio, ktorý bude nám podobný. Má podrezaný jazyk , nadšenie a vytrvalosť pri práci.

Tvorivého s  príchuťou jedinečnosti s ambíciou osobného rastu a chuťou vzdelávať sa .

Sme tak trošku snílkovia. Hľadáme  parťáka do  našej  ,,family „ , ktorý bude spolu s nami spájať  , podporovať a zviditeľňovať všetko krásne a užitočné pre tento svet , pre nás všetkých  ….. bez obmedzení , bez hraníc .

Osobnostné predpoklady:

Očakávame, že budeš tvorivý.

Zároveň však flexibilný, lebo rozumieš zákonom obchodu.

Dokážeš klientom načúvať, lebo vieš, aké dôležité je budovať s klientom zdravý obchodný vzťah.

Očakávame, že budeš zdravo sebavedomý, lebo máš ambíciu osobnostne rásť.

Máš chuť sa neustále vzdelávať, lebo vieš, aké je to práve v dnešnej dobe dôležité.

Presnosť a precíznosť musia byť tvojimi silnými stránkami.

Jednoducho povedané, ak máš chuť patriť do podporujúceho tímu, robiť veci inak  a byť silnou súčasťou nášho tímu, si na správnej adrese.

 Prax:  Najlepšie so skúsenosťami v obchode min.1 rok ,avšak ak máš veľkú chuť napredovať  všetko ťa naučíme  na našich kurzoch  a osobnom vedení. Pozícia je vhodná aj pre absolventov .

Vzdelanie:  Škola je síce základom života , u nás ma však otvorené dvere každý , kto dokáže slovom , písmom a sebe prirodzeným prejavom  komunikovať a pracovať . Uvítame vzdelaných a inteligentných , od ktorých sa môžeme navzájom učiť aj my sami.  Spolu dokážeme veľké veci .

 Na čom budeš u nás pracovať:

Budeš navštevovať resp. komunikovať s našimi klientami, budeš načúvať ich požiadavkám a hľadať spôsob, ako im pomôcť.

Budeš eticky predávať služby reklamy  FIT Family RADIO, budovať nové obchodné vzťahy a partnerstvá.

Budeš vyhľadávať výnimočných, poctivých a úspešných podnikateľov, ktorí si prostredníctvom nás  zvýšia imidž spoločnosti a zviditeľnia svoju značku , či služby .

Čo ti  FIT Family RADIO  (FFR) ponúka :

Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť pracovať  bez obmedzení  s Tebe vlastnou tvorivosťou a plánovaním času .

U nás môžeš pracovať  z akéhokoľvek kúta Slovenska. Počítaj však s tým, že nebudeš na všetko sám, ale  pravidelnými  stretnutiami v sídle FFR Ťa podporíme, usmerníme, pretože sme tím.

U nás Ti doprajeme  rodinné zázemie, motiváciu, oddych na firemných eventoch , kurzy osobnostného rastu , kurzy managera, či obchodníka v praxi.

Akú odmenu budeš dostávať:   

Odmena za vykonanú prácu je na základe  Mandátnej zmluvy  + provízie podľa  výkonu. Vidíme tiež možnosť TPP. A čo je dôležité vedieť, že Tvoj príjem  nemá  hranice.

Napíš nám:

Ak cítiš, že toto by mohla byť práca pre Teba, urob prvý krok. Pošli nám svoj životopis a motivačný list (v ňom nám napíš, pretože nás to veľmi zaujíma, prečo by si rád u nás pracoval a prečo chceš prispievať k rozvoju  FFR ) na adresu:

obchod@fitfamilyradio.com ,alebo poštou na adresu:

FIT Family RADIO , B.S.Timravy506/16 , 985 11 Halič.

 

Viac nás spoznať môžeš:

www.fitfamilyradio.com   FB : https://www.facebook.com/fitfamilyradio

Instagram: https://www.instagram.com/fitfamilyradiocom/  appka : SK radio/ Radio SK

 

                     Staň sa členom nášho  FAMILKOVA  , poď s nami zmeniť svet   🙂 .