FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Rick Bailey DELEGATION

Written by on 26. septembra 2022

… a sen sa stal skutočnosťou. Svetová hudobná hviezda, nekorunovaný kráľ funky music nám doslova ležal pri nohách.

Rick  Bailey  z  hudobnej skupiny DELEGATION zavítal k nám do štúdia na LIVE rozhovor  vďaka návšteve Slovenska  a Vladovi Sendrejovi.  Kapela Delegation band bola jednoznačne headlinerom a ťahákom na najväčší rómsky festival Balvalfest, ktorý oslavil už 21 ročník.  Festival sa konal 24.9.2022 v malebnej obci stredného Slovenska v Kokave nad Rimavicou, odkiaľ Vlado Sendrei pochádza a žije a je to len pár km od nášho štúdia.  Vďaka tomu sa nám podarilo Ricka dostať do štúdia a podeliť sa sním o jeho zážitky z celoživotnej tvorby na hudobnej scéne, či čo to zo súkromia.

Na festivale  zazneli pod taktovkou Sendreiovcov aj iné zvučné mená ako Tomaš Botló , či Ricardo Kwiek z Nemecka.

A teraz späť do štúdia.  Rick  Bailey prišiel v spoločnosti  Vlada Sendreia a  svojej manažérky Martiny Janosdeak. Na otázky typu ,ako sa ti páči na Sk sme sa ani nepýtali, svedčia predsa o tom jeho pravidelné koncerty na Slovensku /najbližšie v októbri v Bratislave/. Rick nám porozprával viac o sebe, o tom, čo robí pred vystúpením, ako sa udržiava v kondícii a kde berie energiu na koncertné turné ,cestovanie a ako to stíha popri veľkej rodine.

Celý rozhovor sa niesol v duchu rodinnej atmosféry, obaja speváci si ju naplno užívali a o zábavu bolo postarané.

Vypočujte si celý rozhovor tu:  https://www.youtube.com/watch?v=KAdEJYgyWqk

       

A prečo si ľahol Rick na zem ?  Každý náš hosť sa podpisuje na plátno /na plafóne/, Rick to však dal priamo na bočnú stenu moderátorského pultu a nás to veľmi  potešilo. Vidieť  svetovú hviezdu ako leží pri nohách bolo prekvapivé a milé zároveň. Rick nám dokazoval každým činom, či slovom, že je pravým zmyslom hviezda. Hudobná a predovšetkým tá ľudská.

Užite si ho spolu s nami : https://www.youtube.com/watch?v=iLykaLJn1RY

Po LIVE vysielaní sme však v rozhovore pokračovali, jeho príbehy boli tak pútavé a my sme nielen počúvali, ale neodlepili od neho ani zrak. Životné príbehy oboch hostí prinášali neustály zdroj smiechu a radosti. Rick bol neskutočne príjemný, nemal žiadne hviezdne maniere a  naopak on sám nás povzbudil slovami na adresu rádia:

,,Robíte úžasnú vec, spájate ľudí , blahoželám Vám.

Toto stretnutie bolo výnimočné a nezabudnuteľné. Bolo to stretnutie ,,family“.  ĎAKUJEME  Rick .

Poďakovanie za pohodu, servis a pohostenie počas návštevy patrí aj  Miroslava Janosdeak – manager Delegation, Nový svet pizza Lučenec, Víno Oravín Rabča a Coffee Veronia Sereď.

 

 


Continue reading

Next post

Rekviem


Thumbnail
Previous post

S hudbou vesmírnou


Thumbnail