FFR – 128

Vysoká kvalita

Current track
Názov
Interpret

Background

Počúvanosť cez aplikácie Radia.sk: jún 2019

Napísal(a) na 17. júla 2019

FIT Family RADIO sa v posledných mesiacoch výrazne posunulo a ide stále vpred. V tomto mesiaci a dostalo na 1 stranu rebríčka a to na krásne 30 miesto z viac ako stovky rádií , kde v popredí sú veľké a dlhoročné rádia vysielajúce hlavne teresciál ako Expres, FUN radio , či Radio Vlna .

https://www.radia.sk/pocuvanost/aplikacia-radia-sk/4048_pocuvanost-cez-aplikacie-radia-sk-jun-2019

V čom je náš potenciál ? FFR vysiela ,, iné“ programy 🙂 Sme čo najbližšie k poslucháčom všetkých vekových kategórií , podporujeme mladé hudobné kapely , stačí prísť a ukázať sa a zároveň sa zviditeľniť v jedinej československej hitparade TOP 20 CZ/SK na hudobnom trhu . Každodenná relácia ,, JUBOX “ na želanie dosahuje zatiaľ vrchol počúvanosti spolu s ,,Ľudovými srdcovkami “ počas víkendu . Spájame rodákov , pohladíme ich duše rodnými pesničkami , zviditeľňujeme našu kultúru v zahraničí . Zaznamenali sme už viac ako 120 krajín sveta , kde všade žijú naši rodáci . Aj oni chcú byť blízko svojej rodiny . FFR nielen poteší , ale aj poradí . Relácia ,,Škola obchodu “ motivuje poslucháčov k sebarealizácii a ,,Svet na dlani “ zažívame vďaka úspešným slovákom v zahraničí . Zdieľanie live relácií na Fb je všetkého len jeho násobkom . Reklamné spoty sú ušité originálnym spôsobom pre každého zákazníka tak , aby si ich poslucháč zapamätal. Vypočujte si a presvedčte sa 🙂 Sme všade tam kde sa niečo deje , blízko k Vám , na slávnostiach miest a obcí , festivaloch , firemných párty, eventoch , či rodinných oslavách s kompletnou výbavou zvuku , svetla , pódia , služby Dj a moderátora.

FFR hrá a vysiela bez obmedzení , sme rádio bez hraníc .

Pridajte do našej FIT Family 🙂 Buďte FIT nielen telom , ale aj dušou 🙂

ĎAKUJEME za VAŠU priazeň .

Stiahnite si appku a počúvajte : https://www.radia.sk/player/fit-family/512_mp3-128-kbps-vysoka-kvalita https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.Appkaren.FFR


Názory čitatelov

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pokračovať v čítaní

Nasledujúci článok

HITPARÁDA TOP 20 CZ/SK


Náhľad
Predchádzajúci článok

Chcem byť v TOP 20 cz/sk


Náhľad