FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Marek liebe Laska / moderátor hudobný dramaturg


Marek liebe Laska shows

Jubox párty

Hudobný Jukebox pre všetkých.

Fit ráno

Vstávanie s FIT Family RÁDIOM

TOP 20 CZ@SK hitov

Hľadáme talenty

Moje meno Marek Láska a hudba ma sprevádza celý môj život .

Už ako 14 ročný som privoňal k hudbe a diskotékam a zamiloval sa do tohto sveta naveky . Vtedy ale nebol ľahký prístup k zahraničnej hudbe a hlavne nebola taká špičková technika ako v súčasnosti. Najprv som nosil aparatúru a postupne som začal hrávať so staršími Dj-mi.
Vo svojich 18 som sa dopracoval k svojim prvým gramofónom Technics . Takto začala naplno moja kariéra ,ktorá trvá až do súčasnosti , čo je viac ako 28 rokov . Za tú dobu som odohral a odmoderoval viac ako 2000 rôznych akcií , diskoték , svadieb , fir. eventov a festivalov .

Môj vnútorný pocit ma vždy viedol ku kvalitnej hudbe spojenej s moderovanou diskotékou .
Komunikácia s publikom je veľká devíza v dobe ,keď sa väčšina DJs hrá na clubových a pritom hrajú komerčné akcie Práve v tom sú moje párty iné ,snažím sa komunikovať a zapojiť ľudí do párty ,čo má na akciách veľmi v pozitívne ohlasy.

V roku 2016 som si splnil svoj veľký sen a zrealizoval som jedinečný projekt internetového rádia na Slovensku – FIT FAMILY RADIA .
Moje skúsenosti z Dj-ingu a moderovania tak našli spoločnú cestu. Prijal som veľkú výzvu spojiť to ,čo ma baví a robiť to ako profesionál .
V rádiu moderujem relácie a mimo neho ponúkam DISCO TOUR FFR ako Dj Marek Liebe Láska . Táto párty je pre všetky vekové kategórie. Všetko pre Vašu rodinnú oslavu, svadbu, stužkovú , párty v music klube , prípadne na firemnej akcii , alebo festivale.

Zaži aj ty zábavu bez hraníc s FIT FAMILY RADIO.