FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

MDD vo FFR

Written by on 10. mája 2023

Darujme  ZÁŽITOK našim deťom, oslavujme spolu s nimi.

3.JÚN 2023   – štúdio  FIT Family RÁDIO

Sobota bude ich nezabudnuteľný deň.  Pri príležitosti 1.júna – Medzinárodného dňa detí si FFR pre nich pripravilo bohatý program. Od 13,00  do 15,00  si  budú môcť 4 deti vyskúšať  nielen rolu moderátora, ale uvidia ako sa nahrávajú vstupy, budú si môcť vybrať pesničky na želanie a to všetko za sprievodu našich moderátorov Mareka a novej posily Lei . Vyblázniť sa však môžu aj v detskom svete v exteriéri FFR, či relaxovať na hojdačke.

,,Familkovo  je na Vás pripravené. Pre zúčastnené deti a ich rodičov čaká občerstvenie, voľnočasové aktivity a hry, pitný režim, záznam v vysielania na mp3  a malé prekvapenie ako spomienka na tento deň.

AKO s môžete zapojiť ? 

Na Facebook stránke FIT Family RADIO  pod aktuálny príspevok  ,,KIDS MODERÁTOR „napíšte, ktorému dieťaťu by ste tento zážitok dopriali a prečo. Okrem toho napíšte jeho krstné meno a vek.  Napr. dopriala by som tento zážitok môjmu synovi Alexovi – 9 rokov 🙂  lebo …….                                                                                                                                                                                                                                                         S vybratými deťmi prídu zodpovedný za deti /max.2 osoby/, ktorí súhlasia z učinkovaním v LIVE videu  fitfamilyradio.com / Súhlas bude vyhotovený aj v písomnej forme /GDPR/  Prihlasovať môžete deti vo veku od 7 – 15 r.

1.JÚNA  po 16,00 hod. relácii FRESHmix  vyberieme 4 z Vás, ktorí budú označení a obratom  kontaktovaní.  Losovanie príspevkov bude pod dohľadom jedného z našich obchodných partnerov.

Držíme Vám palce a tešíme sa na Vás  detičky 🙂   team FFR


Continue reading

Next post

TOMBOLA


Thumbnail
Previous post

Pozývame Vás


Thumbnail