FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Hudba bez bariér

Written by on 7. septembra 2022

Hudba bez bariér prináša  vyše dvojhodinový hudobný program zložený z vystúpení viacerých sólových umelcov a hudobných zoskupení.

Charitatívny projekt  podporia skupina Peter Bič Project, speváčky Sima Magušinová.Celeste Buckingham, Martin Harich, vokálna kapela For You, slovenský spevák Christián Forgáč známy pod umeleckým menom ako Chris Ellys a huslistka Victoria Linnen. Organizátor upozorňuje, že akcia sa koná za každého počasia, aj v prípade dažďa. Preto si so sebou zoberte pršiplášte.

Občianske združenie PARASPORTt24  vzniklo v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu ľudí s hendikepom, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Tým, ktorým pomôže, potom ďalej pomáhajú hlavne sociálne slabším rodinám po celom Slovensku.

SPOLU dokážeme viac, pomáhajme si navzájom 🙂

Vstupenky na desiate pokračovanie projektu Hudba bez bariér 14. septembra 2022 si môžete kúpiť v sieti Predpredaj na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hudba-bez-barier-2022-09-14/

Všetky informácie nájdete na www.parasport24.com.

Miesto konania: https://krizbutkov.sk/kontakt/informacie