FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

9. benefičný ples hviezd

Event info
Date: 26. februára 2022
Time: 20:30
Details

Občianske združenie  Pomocníček oz. Sereď,  pomáha  zdravotne znevýhodneným detičkám a my  ,, familkovo “ chceme byť pri tom .                                                                                                                               Z dôvodu pandémie sa už druhý rok  koncert plný hviezd musí  konať v online podobe. Ide o talk show so zaujímavými hosťami a našou obľúbenou a vernou moderátorkou Adelou Vinczeovou, ktorá je zároveň jeho ambasádorkou a ples  moderuje.

Ako funguje online ples:

  1. OZ Pomocníček vyhlasilo verejnú zbierku. Na osobitý účet následne záujemcovia – diváci  môžu zaslať finančné príspevky – v hodnote online vstupenky 10,-€, ale taktiež môžu ľudia prispievať dobrovoľnými príspevkami v akejkoľvek výške.
  2. OZ zakúpi poukaz na delfinoterapiu, ktorá má hodnotu cca 2 000,- €.  Následne zapojíme do plesu 10 rodín, ktoré majú dieťatko s takým postihnutím, že by mu delfinoterapia mohla pomôcť urobiť krok vpred. Ide najmä o detičky s narušenou komunikačnou schopnosťou, deti s poruchami pozornosti, správania, ale aj deti s pohybovými problémami či kombinovaným postihnutím. Každá rodina sa bude uchádzať o hlasy. Hlasom bude zakúpená vstupenka, pričom kupujúci do poznámky napíše meno dieťaťa, ktorému kúpou vstupenky dáva hlas. Dieťa, ktoré získa najviac takýchto hlasov, získa poukaz na delfinoterapiu. Celkový získaný výťažok z predaja vstupeniek a  dobrovoľných príspevkov bude rozdelený medzi zvyšných 9 rodín.

Plesom Vás bude sprevádzať   Adela Vinczeová – moderátorka

Separ – rapper, úspešný spevák, influencer, so svojim osobným  silným príbehom o prekonanej chorobe

Bekim – chalan s aktívnym životom na vozíku

Jakub Lužina – stand up komik a hudobný hosť ako prekvapenie večera.

ĎAKUJEME  v mene OZ Pomocníček sa podporu a pomoc.      Team  FFR