FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

DRŽKOBRANIE 2022

Written by on 21. júna 2022

Prípravy  3. ročníka súťaže vo varení držkových špecialít Držkobranie 2022 sú v plnom prúde.

 

3. ročník súťaže vo varení držkových špecialít Držkobranie sa opäť bude konať   na „Burde“ v bývalej rekreačnej oblasť pri obci Rovné (okres Rimavská Sobota). Po úspešnom druhom ročníku pripravujeme veľa nových organizačných zmien, aby bol tento ročník ešte lepší a zábavnejší, či už pre súťažiacich, navštevníkov, ale aj účinkujúcich.
Ako bolo po minulé roky zvykom celý deň nás budú zabávať krásne folklórne zoskupenia aj jednotlivci. Tešiť sa môžete na Ľudovú hudbu Miroslava Kapca a jeho hostí. Legendy podpolianskeho folklóru Ondrej Molota a Ján Hronček. Spev Anna Šatanová a Ján Babic. Na veselú nôtu zaspievajú napríklad aj Anna Borošová, Veronika Bodnáriková a spevák Jozef Mak. Folklórny súbor Háj, Gold orchestra M.Uhriča Do spevu aj tanca tiež zahrajú heligonkári Ján Murín, Jožko Chlebničan, Peter Klajban, Radko Šiminský, Ondrej Sliacky, Adam Valaskai, Ľuboš Lašák a Daniel Ivanič. Na coutry nôtu zahrá Bluetrend z Rimavskej Soboty a do skorého rána bude hrať Syntakt z Poltára
Súťažiacich opäť čaká vysoko konkurenčný boj o putovnkú varechu a titul majstrov držkových špecialít. O hodnotenie sa postará 13 kuchárov z Aregala Slovensko. Príde aj ich nový člen, televízny moderátor Patrik Herman. Čo to k vareniu povedia aj finalistky šou Pečie celé Slovensko, Beáta Karelová,Katka Novotová a ich skvelá kamoška Lenka Schwammel.
Mysleli sme aj na najmenších, okrem nafukovacích atrakcií ktorých tento rok bude viac a pribudnú aj kolotoče.
Ak chcete zažiť poriadny gurmánsky zážitok, vo VIP stane budú celý deň okrem klasických jedál ako guláš, kapustnica či pečená klobáska, kuchári pripravovať špeciality z celého sveta.
Registovať sa môžete TU :
Podporujeme skvelé akcie, podporujeme  DRŽKOBRANIE 2022
                                       FIT Family RADIO  – Váš  mediálny  partner 🙂

Continue reading