FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

DAUMA

Written by on 9. novembra 2021

Na kvalite nám záleží, preto podporujeme rodinné podniky.

Ako iste viete, nám vo ,,familkove“  veľmi záleží na tom, aby boli všetci spokojní. Rodina je pre nás na prvom mieste, preto sme sa rozhodli, že podporíme rovnako zmýšľajúce podniky. Dovoľte, aby sme vám predstavili firmu DAUMA s.r.o., ktorá svojim zákazníkom dodáva vysokokvalitné produkty.

Na ich e-shope www.dauma.sk  si môžete nakúpiť z pohodlia domova široký sortiment prémiových potravín. Určite nám dáte za pravdu, že práve v týchto neľahkých časoch je kvalita výrobkov prvoradá. Zaiste aj vám záleží na zdraví celej rodiny, preto chcete pre nich len to najlepšie.

Ak tuniaka, tak jedine od Daumy.

Spoločnosť  DAUMA   s.r.o. sa zameriava predovšetkým na predaj prémiových produktov z tuniaka. Tuniak biely sa vyznačuje najvyššou kvalitou a vášmu telu môže dodať množstvo prospešných vitamínov a minerálov. Už viac ako 130 rokov sa rodina Serratovcov venuje šetrnému výlovu rýb v Biskajskom zálive pri severnom pobreží Španielska.

Keď ochutnáte ich plody mora, dostane vás výnimočná chuť. Môžete si byť istí, že inú rybaciu konzervu už nebudete chcieť. Okrem toho na ich e-shope nájdete aj chute zeme, ktoré potešia každý maškrtný jazýček.

A aby ste vedeli, že nám záleží aj na vás, milí naši poslucháči, máme pre vás špeciálnu zľavu. Pri nákupe nezabudnite použiť kód “FFR” a v košíku sa vám odráta požadovaná čiastka. Je to to najmenej, čo môžeme pre vás urobiť. Berte to ako poďakovanie za to, že nás počúvate a patríte do našej veľkej rádiovej rodiny.

http://www.dauma.sk