FFR Live

Live Stream

Current track

Title

Artist

Background

Coffee Veronia – začni deň s úžasnou kávou

Written by on 18. novembra 2021

Ako lepšie začať deň, než kvalitnou kávou? 

 Mnohí ľudia si bez kávy nedokážu predstaviť svoj deň. Nielen že vás dokáže dobiť energiou, ale ide o ideálny spôsob trávenia času so svojimi priateľmi alebo rodinou. Všetci sa môžete stretnúť pri šálke chutnej kávy a užívať si prítomnosť jeden druhého. Keď sa k tomu pridá dobrá hudba, ide o naozaj príjemne strávené chvíle.   Ak raz ochutnáte šálku kávy od Coffee VERONIA, zaručujeme vám, že inú už nebudete chcieť.

 

   

 Rodina, káva a hudba patria neodmysliteľne k sebe. Aj z toho dôvodu vznikla  pri príležitosti  Medzinárodného dňa hudby  a zároveň aj Medzinárodného dňa kávy  pieseň  “Kávová hymna“ , ktorú naspievalo spevácke trio GIOIA.  Spolupracovali pritom s pražiarňou Coffee VERONIA kde do videoklipu zapojili  celú svoju rodinu, priateľov, zamestnancov a parnerov .  Ich spoločné výsledné dielo vás nielen že chytí za srdce, prinúti pripraviť si šálku tohto lahodného nápoja, ale zároveň pozvať na ňu aj svojho suseda.

Hudba a rodina sú hlavnými piliermi aj nášho “familkova”  a aj práve z toho dôvodu vznikla spolupráca so spoločnosťou Coffee VERONIA. Na kvalite si dávajú záležať rovnako ako my, preto sme hneď našli spoločnú reč.  Song ,, Kávová  hymna“ si dokonca môžete vypočuť aj v našom éteri  zatiaľ ako jedinom slovenskom rádiu.  

https://www.youtube.com/watch?v=ZuND3zQ2a4E

 

V čom je Coffee VERONIA iná? 

 Od iných firiem sa Coffee VERONIA odlišuje najmä tým, že kávovníkové zrná pražia vo vlastnej pražiarni na Slovensku. Tie sú dovážané priamo od pestovateľov z 25 krajín celého sveta. Každé kávové  zrno má svoj príbeh farmára.  Ako jedna z mála pražiarní na Slovensku získali aj certifikáciu BIO kávovníkových zŕn.   V pražiarni na všetko prísne dozerajú, takže sa nemôže stať, že by ich rukami prešlo niečo menej kvalitné. Spoločnosť neustále zdokonaľuje svoje pražiace systémy, aby uspokojila aj tých najnáročnejších kávičkárov.   

 Praženie kávových zŕn prebieha v menšom množstve, aby zákazník dostal vždy čerstvú kávu. Každá káva má vyváženú chuť a je vhodná na akúkoľvek prípravu.

Nezáleží na tom, či uprednostňujete mokku, french press alebo automatický kávovar – v každom prípade si prídete na svoje.  

Pre poslucháčov  FIT Family RADIO a nielen pre nich  Coffe Veronia pripravila zľavu pri nákupe  v e-shope  https://www.coffeeveronia.sk/kategoria-produktu/zrnkova-kava/ 

Stačí zadať kód  FFR 🙂 a nakupujte so zľavou.

Príjemný kávový zážitok  s hudbou bez hraníc.


Continue reading

Previous post

DAUMA


Thumbnail