Práve hrá
IRENE CARA
FLASHDANCE, WHAT A FEELING

Rádio bez hraníc

Počúvajte naše internetové rádio kdekoľvek po svete.
Onedlho aj s novou mobilnou aplikáciou.

NOVINKY

O NÁS

KTO SME ?

FIT FAMILY  RÁDIO  je  súkromné  internetové rádio. Nezávislé, vysielajúce cez internet na celom svete. Program je zostavený podľa formátu HOT AC. Dokážeme osloviť poslucháča vo veku od 18 do 60 rokov. Vo vysielaní nechýba  hudba pre všetky vekové generácie, najväčšie hity 80-tych, 90-tych rokov a súčasnosť. Moderátori vysielajú naživo minimálne 10 hodín denne a obsah vysielania je zameraný pre poslucháčov primárne na Slovensku . Spolupracujeme  s Krajanským Rádiom v Chicago,  kde nás počúva  veľká komunita  našich krajanov .   Žiadne spravodajstvo, len informácie z nášho regiónu, čo sa pripravuje v športe, kultúre, prezentácie malých a stredných podnikateľov a firiem. Je dosť negatívnych správ v našom okolí a my chceme byť FIT.

FIT FAMILY RADIO  - kto sme, už viete, ale prečo sme vznikli?

Hudbe sa venujem už  27 rokov a  za tú dobu som odohral a odmoderoval  veľké množstvo akcií po celom Slovensku. V posledných rokoch sa podieľam na  rôznych športových akciách, ako je  Zumba, budujeme novú značku FIT JUMP pod záštitou občianskeho združenia FIT FAMILY CLUB  a vidím ako je ťažko  presadiť sa na mediálnom trhu, keď „nekopete“ za tú správnu stranu. Preto sme sa rozhodli vybudovať  regionálne internetové rádio. Spojiť všetky naše aktivity a zastrešiť ich mediálne a zároveň pomôcť aj ostatným  športovým klubom  a všetkým, čo robia niečo pre svoje zdravie.

FIT FAMILY RADIO -  rádio pre Vaše telo a dušu.

Chceme byť tam, kde sa niečo deje a informovať o tom všetkých ľudí . Tým, že vysielame cez internet, nie sme viazaní signálom a  môže nás počúvať ktokoľvek a kdekoľvek  na svete. Máme vybudované špičkové rozhlasové  štúdio,  v ktorom sa dá vysielať 24 hodín denne živé vysielanie a tým máme priestor na Vašu prezentáciu a reklamu. 

+421907159157
 

info@fitfamilyradio.com
 

B.S.Timravy 16
Halíč, Slovensko